Hakkımızda

OMAK MAKİNA KALIP SAN. Gazi üniversitesi makina bölümü mezunu Oğuz KAYA tarafından 1999 yılında Eskişehirde kurulmuştur.

Kurulduğu yıllarda bölgesindeki firmalara kalıp ve makine parçaları ile bunlara ilişkin fason baskı işleri yapan firma, ilerleyen yıllarda bunların yanında kendi markasıyla Hidrolik-pnömatik sektörüne girerek “ Hidrolik boru kelepçeleri” imalatıyla da büyümesini sürdürmüştür.

Halen standart “ hidrolik boru kelepçeleri” ve endüstriyel alanda uygulama bulan her türlü özel tip kelepçe imalatı yapan firma, gemi hidroliği,enerji hatları,basınçlı hava hatları,iş makinaları,hidrolik ve endüstriyel pek çok boru tesisat uygulamalarında başarılı ve güvenli tesisatlar kurulmasında , kendi üretim teknolojisine dayanan imalat kapasitesiyle müşterilerine hizmet vermektedir.Omak Hidrolik Boru Kelepçeleri, uzun ve çok borulu hidrolik tesisatlarda şokların ve titreşimlerin yutulmasına yardımcı olur. Sesi ve sızıntı risklerini azaltır.

Gemi Hidroliği, basınçlı hava hattı, İş makinaları, enerji kabloları, tarım makinaları, ve  her çeşit endüstriyel boru hattı tesisatlarında düzgün, ucuz ve güvenli donanımlar kurulmasına yardımcı olur.

OMAK MAKİNA ; " Hızlı, güvenilir, ulaşılabilir ve izlenebilir."

Fuar Etkinlikleri